KOMERCINĖS PASKIRTIES PASTATAMS

 

PROFESIONALIEMS ĮRENGINIAMS, NAUDOJANTIEMS ŠALTĄ IR SANITARINĮ KARŠTĄ VANDENĮ

ENERGIJOS TAUPYMO IŠŠŪKIAI

Energijos kainos visą laiką kyla.

Tai yra iššūkis įmonės pelningumui. Didelės energijos sąnaudos, įrangos gedimai ir gamybos prastovos, visa tai turi kai ką bendro - kalkių nuosėdas.

VANDENS IR ENERGIJOS SĄSKAITOS 

Pagrindinis energijos taupymo veiksnys yra tiekiamo vandens kokybė ir švarūs kaitinimo elementai bei šilumos mainų paviršiai. 3 mm kalkių nuosėdų sluoksnis tarp kaitinimo elemento ir vandens 30% padidina energijos suvartojimą.

Bloga vandens kokybė daro neigiamą poveikį šilumos mainams, o tai padidina energijos išlaidas.  

KONTROLIUOKITE IŠLAIDAS

Energijos taupymas.

Dropson sistema garantuoja energijos taupymą. Ji padeda išvengti kalkių susidarymo ant kaitinimo elementų ir užtikrina optimalų ir efektyvų įrenginių veikimą. Dropson  tiesiogiai įtakoja mažesnį energijos suvartojimą, palaikydamas optimalias sąlygas šilumos mainams tarp paviršių, išvengiant kalkių nuosėdų susidarymo.

NETURĖKITE GAMYBINIŲ PRASTOVŲ

Dropson prailgina įvairių elementų, jautrių kalkių poveikiui, veikimo trukmę.

Naudojant Dropson jūs sumažinsite išlaidas įrangos priežiūrai, išvengsite įrangos išmontavimo ir nenumatyto taisymo. Čia nereikia naudoti jokių cheminių medžiagų (kurios sukelia koroziją, pvz., druskos), kaip kituose vandens minkštinimo įrenginiuose, bei išvengsite cheminių atliekų.

APSAUGOKITE IR PASIRŪPINKITE SAVO SVEIKATA

Dropson prevencinis ir valomasis poveikis. Naujos kalkių nuosėdos nesusidaro, o esančios apnašos pamažu ištirpsta vandenyje ir pašalinamos iš sistemos. Šis kalkių nuosėdų mažinimas turi tiesioginį poveikį legioneliozės prevencijai, kadangi mažėja palankios sąlygos bakterijoms veistis.

Tradiciniai vandens minkštintojai reikalauja nuolatinės priežiūros, o vandens talpos - reguliarios dezinfekcijos tam, kad būtų išvengta bakterijų dauginimosi. Dropson nereikalauja jokios sanitarinės priežiūros, nenaudoja jokios chemijos dezinfekcijai, be to pagrindinės dalys pagamintos iš 316L nerūdijančio plieno, kuris atitinka reikalaujamas higienos normas.